VITAMIN TŘETÍHO TISÍCILETÍ – BOMBARDÉR „B17“

Vitamin B17 je jedním z nejnadějnějších objevů poslední doby mezi vitaminy o který se zajímají vědecké týmy zabývající se mechanismem nádorového bujeníPokud jste právě učení o prevenci rakoviny, pravděpodobně i ohromeni a zmateni spoustu věcí. To je pravděpodobně šokující pro vás zjistil, že FDA není, stojí za vitaminu B17, což může být jeden z největších objevů o prevenci rakoviny ve vašem životě. To asi udivuje, že jste trochu malý meruňkových pecek může udělat tolik, aby pomohl lidem vyhnout rakovině. V neposlední řadě, to pravděpodobně plete si jen trochu.

Koneckonců, existují desítky různých internetových stránek o prevenci rakoviny s meruňkových pecek a vitaminem B17 tablety. Jak byste měli vědět, zda skutečně je nejlepší jíst jen meruňkových pecek, jako některé stránky na to? Nebo byste měli udělat to, co některé stránky, navrhneme a užijte tablety vitamínu B17? Možná, že jiné stránky jsou správné, a měli byste skutečně udělat i-jíst meruňkových pecek a brát vitamín B17 tablety. To může být matoucí hrozně snaží přijít na to, co byste měli udělat.

Nejlepší způsob, jak se dívat na to, aby zvážila dvou různých formách. Meruňkových pecek je skutečně nejlepší formou prevence rakoviny. Odborníci říkají, že je vždy lepší dostat živiny ze surového zdroje pokud je to možné-to platí pro všechny vitaminy, a to nejen pro vitamín B17. Například stravovací sloužící pro grapefruity je mnohem lepší způsob, jak získat nějaké vitamínu C než s vitamínem C tabletu jednoduše proto, že lidské tělo je lépe schopen metabolizovat vitaminu z potravy.

Vitamín B17 tablety je třeba nahlížet jako na doplněk. Neboť si nikdy nemůžeme být jisti, že máte dostatek amygdalin z meruňkových pecek (protože se liší ve velikosti, hmotnosti a složení), měli byste spolknout několik amygdaline ve formě doplnění stejně tak, že vždy dost látky v vaše tělo. Ano, měli byste určitě mít jednu nebo dvě vitamín B17 100mg tablet denně.
Je pravděpodobné, že jste prodělal rakovinu ve vaší rodině. Možná si teta rakoviny vaječníků, nebo možná právě tvůj dědeček trpí rakovinou plic. Možná jste vzdálený bratranec, který se zabýval rakovinou kůže na několika příležitostech. I když nejste vědomi zdravotních záznamů každého jednoho z vašich příbuzných prodloužena, šance, že existuje alespoň několik případů rakoviny ve vaší rodině. To může být poněkud děsivé si myslet, že jste pravděpodobně geneticky spojeny s alespoň několik různých forem rakoviny.
! Meruňka sloupovitá v kontejneru Campanilo®Meruňka obecná
To je důvod, proč tolik lidí tvrdě pracovat, aby tvar a pokusit se zůstat zdravý. Nicméně ani to nestačí, v některých případech-což je důvod, proč mnoho lidí se obrátit na vitamin B17. Užívání vitaminu B17 může pomoci předcházet rakovině.
Můžete brát vitamín B17 ve formě tablet-nebo můžete jíst meruňkových pecek. Obě tyto metody budou pracovat, aby vám poskytl potřebné amygdalin aby rakovinné buňky od invaze do těla. Navíc v silnějších dávkách, mohou obě práce (v některých případech), aby pomohla v boji proti rakovině, nebo aby jej v remisi.

Lidé se často ptají, jestli to bude posílit jejich imunitní systém, pokud se jedí meruňkových pecek a brát vitamín B17 tablety ve stejnou dobu. To je jistě možné,-a, ve skutečnosti, mnoho z vysoce poznamenal amygdalin vědečtí pracovníci, opravdu, jak se vitamin B17 tablety a jezte meruňkových pecek.

Existuje několik podrobných rakovině preventivně protokoly a metabolické terapie uvedeno na internetu ukazují, že konkrétně jíst určitý počet meruňkových pecek denně a brát vitamín B17 tablety stejné dny. Tak, to je bezpečné říkat, že je to docela dobrý nápad-li provedeno správně. Ujistěte se, že výzkum nejprve najít nejlepší dávkování u Vaší tělesné hmotnosti.